💥 Новий генерал-керуючий геноцидом українців та руйнацією України, почав із абсолютно самовпевненого і нахабного удару тупо по жилому будинку на жилому масиві Перемога, 14 січня в традиційній (старий) новий рік, у вихідний…

Якимось чудом зараз відомо лише про 5 загиблих, але від удару склався цілий під’їзд, і це має шокувати та дезорієнтувати нас.

Нажаль, крики які ми всі сьогодні почули, назавжди травмують, а не тільки лякають, жахають та заглиблюєть в тугу і напругу, будь то через ненавість, лють чи тварринне бажання тікати.

Росіяни саме цього і добиваються, дана акція була підготована і спланована саме в розрахунку на влучання в жилі об’єкти і не факт, що ціль була така одна. Слава українському ППО ✊

Пропаганда за 15 хвилин викатила тезис про збиття ракети нашими силами захисту повітряного простору, одночасно вкладаючи в це повідомлення 100% агресивної нацистськоі ненависті та імперської зверхньості (яка має насити жадобу ненависті яка є у росіян). Ось приклад такої подачі, вже з прямим нацистським ультиматумом: