Прямо зараз, протягом другого дня, розгортається той момент в ході російсько-української війни, який стане черговою точкою біфуркації, тобто — зміни подальшого розвитку подій у кардинально відмінних наслідках. Оскільки я безпосередній свідок цих подій у глобальному масштабі, то можу спостерігати фактичні події на полі бою, на інформаційному фронті по обидві сторони, серед українців, а також особисто в мені. Цей допис про це…

Адже суть полягає в тому, що російські війска, ні на що не здатні і не готові для масованих наступальних дій, раптом на ентузіазмі окремих відповідальних осіб, — почали, але навіть не наступ, а серію операцій чи атак, я нажаль не володію професійною термінологією, але надалі історія принесе нам точні відомості про всю хронологію та зміст подій цих днів.

При цьому, почали — показово без координації із загальною кампанію штурм позицій, які не мають великого тактичного значення.

Надалі, внаслідок ряду успіхів і витіснення ЗСУ з частини теритрій, понеслося дві лінії: одна в пропаганді, інша — в реакції міністерства нападу російської федерації, — мовляв атаки і просування будуть всюди… але їх поки не може бути.

В результаті, все це виглядає як банальне захоплення невеличкої території, зміщення лініі фронту, і певні проблеми для нас, Українців, в худшому випадку. А спроби атакувати в інших місцях (наприклад в Запорожжі), — призвели б ще до більш цікавого підвищення ставок.

Я не військовий аналітик, та і взагалі чистий любитель аналізу, — проте я знаю як працювати з інформацією і свої висновки я не можу лишити при собі хоча б через те, що “туди” я їх просто не хочу записувати, — вся шкутильгава історія війни в моєму кривому і непослідовному сприйнятті посереднього українця, — і так онлайн, тому хай і такі зрізи будуть тут же.

Підсумовуючи на даний момент підтвердження ніде нема, проте, є самовпевнені нахабні заяви як і водиться в таких справах. Окрім того, сам захід може бути певним приймом відвертання уваги, що також буде цінним зафіксувати.

Додано о 17:05: на даний момент все ще лишається підтверджений факт зайняття певних нових територій, але доказами все ще слугують заяви терориста прігожіна і його найманців, а також — вибраного сегменту пропагандистського пула. Офіційні заяви все ще обходять цю ланку фронту об’єктивними визначеннями ситуації. Є оновлення на мапі на каналі у пана я Романа Шрайка:

На відео які представили терористи, як мені терер вдалося розгледіти, — не шо інше як два інтер’єри соляних шахи Соледару. Одна — хвиляста висока стіна, а другий це наче гіганські глиби.

Також, циркулює відео розстрілу цілої купи військових, яких видають за солдат ЗСУ, проте вони дуже пагано екіпіровані, а будівлі які є в кадрах цих відео — занадто якісні. Треба перевірити перевірки OSINT стосовно цих матеріалів. Проте їх достовірність викликає сумніви.

Попри усвідомлення що цю територію довкола даної позиції дійсно можна здавати ворогу, і скоріше за все це відбулося, попри чітке усвідомлення що шахти скоріше за все реальні, все це викликає дуже великі сумніви. Навіть не через небажання вірити в пагане, а через те, що воно занадто смішне як не покрути. Взяти хоча б присутність цього півня в данних шахтах — звісно це PR-хід і демонстрація впевненості та хоробрості, але це дуже велика дурість, як не крути, і характеризує людину сильно. Тому розвиток у цієї двіжухи мені все ще цікавий.

Особливо — з боку висвітлення, реакцій, і ходу цього процесу в пропаганді росіян, яка робить це дуже грубо, непрофесійно і агресивно, що працює і мабудь відповідає культурному коду росіян.

Додано о 21:42. Ось ця гнила підарська дупа вже каже що пише свою нацистську мерзоту вже з шахт Соледара. Дивитися і аналізувати немає наснаги та сили, завтра прийде вже остаточна інформація та головне — почнеться реакція ЗСУ.

Ага, ось, RT на руzzком пише що контр-атака ЗСУ вже провалилась і була відбита і мільйон укронацистів вбито… цей Соледар в плані паперової пропагандистської перемоги несеться просто як шалений. Ну воно і не дивно — скільки поразок. Вони готові були покласти всих найманців — тут тобі і здобич (сіль), і винагорода (перше щось що можна видати за перемогу). Чим пропаганда займеться на повну.

Але що цікаво, що після “відповіді за Макіївку”, це вже наступне абсолютно фейкове досягнення, хоч і очевидний успіх, але російські терористичні війська вже багато яких населених пунктів брали в ході різних процесів… невже це тупо перший такий “великий” та “значимий” (там же сіль)? Схоже так і є.

Слава Українськім захисникам та героям, честь та пошана. Всим вічна пам’ять хто пав і паде сьогодні за кордони і волю і майбутнє українського народу. Смерть всим ворогам, — від нині і повіки віків ✊😈

Додано 14.01.2023 20:46 : взяття Соледару, точніше цієї території, продовжує лишатися процесом який все ж таки був відзвітований Міністерством Нападу російської федерації як завершений зайняттям цієї території вечором 12 січня. Вчора, 13 січня, вони “відзначили роль найманців у взятті”, вказавши, що ті штурмували “окремі квартали” міста, яке складається з трьох вулиць.

Проте, це ж міністерство відзвітувало про власні кроки стосовно взяття висот довкола в прикриття з них.

Але інше питання, яке таке там ЗСУ вони так героїчно вибивали і з ким в кінці кінців б’ються, якщо територія Соледару знаходиться в низині, де власне героїчні трофеї та докази результативності процесу. Їх нема.

Є дуже велике і активне роздування щок, а також активне обнуління фашистів, які захоплюють сіль для своїх панів абсолютно активізуючі розлад та дезорганізацію систем, яка виливається колосальними жертвами. І, звісно, не з нашого боку. Хоча найболючіше, що це відбувається і з нашими втратами, і втрата тероріі, точніше активне домінування на ній саме цих найманців-росіян — факт і неприємна невеличка поразка.

За якою, звісно, можуть бути й інші, враховуючи що сотню тисяч зомбованих нацистів готові трішки покрошити щоб до річниці спробувати досягти якихось результатів і переваги… хуюшки

Плюс, — підвищити градус терору