Готуючись до наступу та гуртуючи свої різношорстні війська, рашка продовжує гнути свою промивку мізків про нацизм. При цьому, окрім нацизму, для внутрішнього користування використовується ще і активний наратив при боротьбу з США. Таким чином, звісно, визнання поразки і взагалі масштаб лайна у яке перетворюється росія, виглядає більшим і більш значимим.

Відступаючи, армія росії лишає страшні свідчення реального геноциду, який звісно не виглядав як концентраційні зони, газові камери, а був простим дозволом для всих військових дикунів — робити все що захочеться. І вони коїли у всих окупованих містах, зганяючи людей до підвалу і відстрілюючи всих чоловіків та тих хто був на вулицях.

Всюду де були окупанти, вони влаштовували суровий режим. Про можливість вийти, втекти, просто не йшла мова. Саме через це навіть з домовленністю про гуманітарні коридори, росіяни робили все що заманеться і постійно тисли на цивільних, обстрілюючи їх та вбиваючи.

Пересувні крематорії працювали, рви копали я будували по інструкціям, які блукали в інтернеті. Безліч людей закопані та розкидані де прийдеться, саме тому що вбивали всих кого заманеться.

Це навіть не задумувалося як щось окреме від прямого винещення всих, хто буде чинити опір, а також використання всих захоплених як ресурса, а самих захоплених територій — як плати.

Варвари з росії прийшли з земель де опричніна і призначені силовики кормляться з підданих у феодальному строї. І прийшли вони — поживитися з нації, яку вважають нажчою і недостойною існування.

путін, виявляється, має армію, складену із прищемлених, зібраних з далеких куточків національних меньшин, білорусів, бурятів, чеченців. росіяни виконують роль менеджменту та судячи з всього, складають основу і нійбільш боєздатні частини у кожній армії у всих родах військ. Кажуть ще про внутрішній нагляд типу “загранотряди”… але навіщо вони коли позаду у них гірше ніж на землі “ворога”, тобто України. Тобто, це нацизм вже на рівні самої армії.

Ось такі сьогодні казки, малятка…