Сука, заїбали
Як прадавній житель Інтернету, не просто активний його користувач, а той, хто задовільняє більше життєвих потреб за допомогою віртуального світу ніж за допомогою реального, я не можу змиритися і не відчувати розчарування, стикаючись із тими обмеженнями і недоліками цифрових рішень і організацій, які дуже легко уникнути, просто замислившись.
Нажаль, замислюватися не являється популярною звичкою, не за те люди отримують свою зарплатню, та я світ влаштований так, що знання та інформація розповсюджуються не горизонтально, а — ялиночками. Поступово цінна інформація намивається і вона підіймає якість рішень, простору, хоча б тому, що при співпадінні істинності цієї інформації й актуальності запиту на зміни, — чиста конкуренція примусить цим скористатися. От я і спостерігатиму за своєю гіпотезою. Якщо буде вистачати наснаги, свій “хейт” намагатимуся обґрунтовувати оскільки роблю це для себе сам так як саме цими висновками користуюсь оскільки не тільки є спостерігачем, а ще й будую в різній мірі свої та чужі цифрові процеси (“в інтернеті”).
Наразі 2023 рік мій “чорний блокнотик” відкриває OLX бо вкотре втратився і зламався доступ і адекватних альтернатив відновити акаунт чи попросити про допомогу буквально не існує. Триває розслідування.
Viber накидав руснявих стікерів, спаму та граматичних і лексичних помилок, чим доконав мене останнім часом, хоча більше за все провинився тим, що втратив базу замовлень за декілька місяців роботи і фіксації…
Facebook бо це цифрове гетто, радянський союз і перша цифрова диктатура 🙂
Instagram — це убитий Цукербергом проект візуальної соціальної мережі. Спочатку вони обмежили і не придумали як публікувати та подавати великі тексти до ілюстрацій. Далі вони зробили глючні трансляції, які не дозволяють в ході трансляції подивитися або відвідати профілі інших учасників, не кажучи вже про можливість дивитися трансляції на фоні. Цукерберг на рівні філософії своїх компаній, бере та утримує увагу та час відвідувачів без сором’язливості та етичних і моральних коливань.
Забув кого я там ще “ненавиджу”, жартую… скажімо ретельно досліджую… чому? Бо я люблю красу і так само досліджую і пишу про природу 🙂 з цими кривими сервісами я хочу співпрацювати але вони мене бісять, проте вони мені або потрібні раціонально або ірраціонально і щоб енергія не пропадала, ось.
Для балансування “аллеї хейту”, я також буду відслідковувати і публікувати аналіз та огляди позитивних та навіть крутих рішень. Наприклад, Приват24, monobank та SensiBank роблять український сектор фінтечу. І державний додаток Привату давно розвивається дуже контоверсійними шляхами, і монобанк який наче б то не банк, — можна активно та багатослівно критикувати, але який сенс? Вони йдуть новими доріжками, я не реалізуюсь у сфері фінтечу, а найбільш головне, схоже, що українська індустрія в данному напрямку рулить.
Або, наприклад НоваПошта зі своїм першобуттним недолугим додатком. Місце та значення НП в економіці україни таке велике, а вплив такий позитивний, що давити бліх я не бачу не наснаги, ні вигоди, ні емоцій, хоча звісно, якісь глюки викликають обурення. Або, наприклад, взяти державну УкрПошту, так там можна кожне рішення оцінити незадовільно (мабудь окрім дизайнерських). Але недоліки та слабкості систем не є чимось негитивним, негативним я трактую системну реалізацію негативного підходу до організації компаній, яким (можливо) буде присвячено цілий розділ 🙂