Стоїмо 🙂

💪 … деякі кроки, які ми робили цілий місяць, почали давати вже емерджентні, нові якості наших проектів направлених на перемогу, а робота над повсякденним буттям досягла продуктивного рівня при регулярному долученні до боротьби, стресу, дефіцитів, добучі ресурсів і сварок з близькими (та далекими).

🌬 … весна продовжує гуляти по піку своїх вітрових властивостей, які в цьому році зашкалюють. Хоча вітер сьогодні значно тепліше, і він приносить стійкі методичні постріли наступальної техніки на важливих напрямках довкола міста. Це не може не надихати, як і вибухи такого ж характеру.

🍄 … відповідно, одразу в повітрі знову повисла дискуссія й наратив про застосування ядерної зброї, і на цьому колі, ми, українці, ті що лишилися в містах які не захоплені але під ударом, ми готові; як готові ризикувати долею Маріупольців чи Харків’ян яким так жахливо і трагічно не пощастило (на ряду з іншими українськими містами які теж заслуговують на увагу та вічну пам’ять).

🐷 … кляті рошисти, тобто більшість росіян, в принципі теж фактично готові доводити свою кампанію до “перемоги”, і мабудь тиснути на “червону кнопку” теж.

ПА ХУ Ю