Я обожнюю те, що мені для домашніх завдань і навчання, потрібно дивитися кіно та досліджувати візуальні мистецтва. Ще більше мені подобається те, що білішість кініметографу, особливо найважливіших його частин, мені не знайоме. Адже одне з моїх улюблених висловлювань:

Я люблю кіно не дивитись, а робити

m

Проте, щоб робити правильно, треба знати як, а для цього варто знати що робилось до тебе, і я дійсно знав, оскільки цікавлюся, живу та досліджую візуальні мистецтва все життя, а на факультеті журналістики я прослухав цілий курс з історії світового кінематографу і “арт-кіно”, для мене було саме звичайне кіно, не кажучи вже про всі подальші досліди Ютубу і комп’ютерного візуального арсеналу нинішніх часів. І це повертає нас до настоящого 🙂 де я закінчив вже другу частину трилогії “Назад в Майбутнє”, серед яких я трішки пам’ятаю першу і декілька сцен з третьої, але зовсім не знаю другої, а головне не усвідомлював ніколи цінностей, якості та сили цієї роботи. І вона, звісно, заслужено посідає місце серед великих робіт, які дійсно вплинули на те, як робили кіно після цього всі інші…

Чого вартує лише крадійські пригоди головних героїв та неконтактні бійки, які можна показувати навіть дітям?

Звісно, якби я добре знав або пам’ятав “Назад в Майбутнє”, то я б дуже добре усвідомлював би що Рік це Док, а Морті це Марті МакФлай, на стільки, що навіть в імені. Та і персонаж Меттью Фокса — це дуже цільний образ підлітка який встрягає в круті пригоди в різних часах, в рамках дуже простих і побутових ситуацій та цінностей типу сексу або грошей.

Що ми вирішуватиматемо та як у третій частині?..