Рутинизація важкого і складного побуту, а також адаптація до продовжуючихся змін у обставинах та умовах, та правилах існування, в значній мірі ускладнює інтелектуальну роботу, оскільки включає багато задач саме когнітивного характеру, а також різного роду відповідальності, для багатьох незвичних і нових. Проте, фантастична природа людини і суспільства, об’єднанного спільною метою, полягає у тому, що вона здатна на те, чого не може уявити.

Я бачу це в собі, я бачу це довкола, і не знаю, як буде далі, але ми наближаємся до точки безповоротних змін у нашому суспільстві, кристалізації такої сили, якої якраз і боїться путін.

На даний момент, цей нелюд робить все, щоб деморалізувати нас, та зламати, припинивши багатовіковий процес громадянської та соціальної еволюції. Унікальної, оригінальної, обмеженої вже визнанними світом та історію корнонах, які він порушив ще 8 років тому.

І, скоріше за все, теж лише через те, що втрачав контроль над економічними процесами в середині своєї колонії, в якій проживають трошки генетично модифіковані “його” люди. Цю генетичну інакшість він вибачав за тотальне притиснення та знецінення нашої національної культури і регулярний шантаж та поступове, послідовне погіршення стосунків.

Рівно пропорційно зростанню нашої незалежності, та успіхів. До війни наша економіка хоч і була не великою, тим не менш, стала за 30 років незалежності міцною, та ефективною, оскільки базувалася на цілий низці олігархічних кланів, які складалися в свою чергу з ресурсів різних назначених та прийнятих олігархами князьків, які корумпували суди, чиновників, які поступово доростали теж до рівня судів, створювали різні бізнеси, які теж створювали нових бізнесменів, які врешті решт за 30 років сформували і середній клас, і підприємницький хист, і, що немаловажно, — високу технологічну базу, яка активно займала відповідну нішу стартапів, аутсорса, інновацій в середині країни, тощо… і останні роки, попри нечувану раніше гострону політичної боротьби, протистояння громадянських політчних позицій, болючих злочинів правоохорнців, і рушіння нерушимої глиби реформи судочіння, — ми активно та успішно рухалися вперед.

Саме тому, що ми рухалися своїм, унікальним, українським шляхом, спираючись на багатовікову історію, та традиції, серед якої вже стало нормальним що Росія воює проти нас, зазіхає на нас і притискає попри очевидні зміни, які відбулися продовж всієї цієї, та попередньої історії, у рамках окупації радянським союзом…