Не дивлячись на тотальний спротив, який створює для “визволителів” абсолютна більшість українців, росіяни намагаються просунутися далі, закидаючи наші підрозділи все новими і новими порціями пушкового м’яса, і, поступово, дійсно займають більші території, розширюючи бомбардування міст, а також пропаганди у своєму тилу — в Російській Федерації.

Зрозуміло, що Путін готовий жити в режимі КНДР і у нього достатньо для цього еліти, а також тупості інертного населення, яке зрозуміє що відбувається, значно пізніше, ніж можна буде щось змінити.

Проте, нашу перемогу сповільняє не міцність фашистської держави Росії, яка створює імперію з переференціями та відчуттям безпеки для одного народу: росіян. Всі інші заперечуються або мають право на другорядне існування. Більшість росіян все ще і ДО ЦИХ ПІР, не розуміють, що далі будуть наслідки, на якіх їх наштовхує саме сьогоднішня бездіяльність та ігнорування.

В місті продовжує налагоджуватися військове життя, всі виробляють свої механізми пристосування і кожне наступне місто на шляху ворожої армії буде ще більш облаштоване та підготоване до спротиву.

Справа в тому, що життя по-російськи — не відповідає нашим цінностям та надбанням, свободам та інтересам.