💪 Кручу сталевий обруч прямо тоді, коли пишу це (впав на виборі емодзі).

Сьогодні у мене дуже якісний початок дня і є можливість почати запис в щоденник чимось змістовним.

  • Прослухано
  • Зроблено

Прослухано

👂 1. Почав слухати інтерв’ю Naval для Tim Ferris — безліч діамантових думок, ідей та надихаючого досвіду, першим і головним з якого я бачу підкріплення свого рішення вольового зменшення занурення у життя “мого племені

Це занурення спіткало мене в момент повернення до публіцистики в Twitter, після закриття щоденника в Facebook. Тоді я побачив, що на цій публічній платформі з мікроблогінгу можна знайти дуже багато відвертих, цікавих, та глибоких думок. Потім мене привабила певна об’єднанність цієї групи в декілька тисяч людей та близькість ідей/цінностей до моїх. І Твітер, начебто, давав мені більше доступу до думок людства. В принципі, це виявилося так, і далі я просто не бачу нових думок, а питання задаються не для спілкування ті імплементації..

Окрім того, Naval розказує, що моя стратегія з набуття певних звичок — абсолютно вірна і що взагалі маленькі кроки та дії, це все що у нас є і все, як ми можемо проявитися у світі. Тому, керування зусиль на них — коректне.

Окрім того в цьому інтерв’ю вони багато говорять про ті рішення в житті та кроки, які я в своєму житті зробив від початку. Наприклад — почав працювати як вільний найомний робочій задовго до фрілансу, спробував різних «дядь» і почав пробувати свої бізнеси. Це раз.

Йдеш, і шукаєш, намагаєшся реалізувати те, у чому ти готовий вдосконалюватися та стати кращим в світі спеціалістом. Це два. Плюс, — медіа. Плюс, — виробництво та інвестиції. Я вже цих конів не те щоб запряг, але деяких об’їздив і вже декілька раз впав …

👂 2. Згадав, що забув прослухати інтерв’ю Леоніда Мациха дане Дмитру Бикову.

Зроблено

Основною задачею дня буда добуча дров, оскільки сьогодні ще ясний день, хоча вже морозно. І, як виявилося — слизько. І, як виявилося, морозно, значить важко і якось… енергозатратно. Можливо, відбуваються якісь ще процеси (крепатура помірна, тому я можу грішити максимум на крепатури мозку, пов’язану з оновленням моєї прошивки останніх днів.

Працювати в мороз більш енергозатратно ніж при плюсовій температурі

Важливий урок

Із цим завданням я впорався.

Також хочеться прибрати в хаті “Шкатулка”, і зробити календар на сайті. І для цього є наснага та бажання. Проте я чомусь дуже втомився. Тому не знаю, чи вистачить сил.

В принципі, за останні дні було стільки подій та просувань (поки безрезультатних), що певна повільність може бути пояснена цим, проте, я звик переживати подібний low day з більш наглядних причин, до яких допоки здебільшого відносилися стреси/крепатури/поломоки/ломки.