Для себе як особистості, індивіду, людини. Кожен день і кожну мить, з максимальною продуктивністю і оптимальною вірогідністю.

Звісно, базою для будь-кого, навіть у такій успішній сучасності як наша, все ще є інші, будь ти навіть холоднокровний маніяк, — тобі потрібні жертви.

Нажаль, найцікавіші і масштабніші напрямки і варіанти реалізації лежать в площині соціальних і масових вібрацій, глобальних змін, тобто еволюції.

Свій особистий “проект вічність” можна реалізувати тупо через дітей, через певний труд із горизонтом буття (типу акту творчості), через певні проекти, механізми, процеси, тощо, які мали своїм наслідком масштабний вплив та стимуляцію змін. Може ще щось, я поки не надумав. Проте, взятися за це все можна у будь якому чині — з вершини піраміди Маслоу, або, — з вершини духу, який дозволяє бути вище цієї піраміди завдяки внутрішньому тренінгу, волі, баченню, фантазіям або психологічним патологіям.

І, по суті, якщо не володієш зазначеними відхиленнями, то побачити свій рух до індивідуального можна, просто, вилучивши зі стратегії свого повсякденного буття те, що направлене на забезпечення, обслуговування, підтримку будь якої сходинки цієї піраміди. Ось те що лишиться, те і буде Індивід з великоі літери!

Звісно, і рамках досягнення успіху на цих сходинках, теж вкладається багато особистих підходів. Проте, якщо роздивитися ці підходи уважніше, то виявиться що індивідуальними їх робить саме те, що направлене в цих процесах на реалізацію того самого “проекту Вічність”, про який я згадав.