Тиша. Звук оточуючого світу, точніше, — пульсації крові у моїх перетинках та відбиття коливань певної частоти на них… тиша, це коли відчувається тільки ця пульсація, а у оточуючому просторі коливання мінімальні, відчуваються важко і для того, щоб їх впіймати, доводиться пірнати глибше, шарячи слухом за вікном, по лісу, лугу, по асфальту, шпалам, небу — нічого нема, — оце тиша. І це топ трек у моїх чартах вже декілька років.

Віднедавна, друге місце посіла всяка медитативна музика, яка на стільки лагідна, що не відволікає мене від думок і не впливає на настрій, проте займає аудіо канал, що потрібно для кращого фокусу та різних налаштувань (така музика в принципі позитивна).

Ось плей-лист на GoogleMusic

Окрім того, важливий плей-лист для спорту, для роботи. Але куди важливіше, і те, що я ще встигаю написати на цій хвилі натхнення: я ніколи не вмикаю музику і звуки просто так.

Будь яка пісня здебільшого дуже заряджена, а талановита пісня — сильна на всіх рівнях. Для того, щоб це відчути, варто деякий час терпляче та старанно послухати тишу.

В ній врешті решт можна буде почути все: себе, світ, час, майбутнє…