За нашою традицією душі умерших не відразу покидають землю, а знаходяться тут, завершуючи справи та віддаючи борги; лише на сороковини із черговим етапом прощання, близькі можуть змирятися із відходом помершого до іншого світу, а померші можуть нарешті переміститися до очикування Рагранароку Судного Дня. Сорок днів тому назад пали перші герої, перші захисники України…

За кожним, хто віддав своє життя батьківщині, пришлий тисячі й дисятки тисяч інших. Хто по зову служби, хто по серцю, розуму, душі або ідеї, в якому б місті вона не співпадала із свободою самовизначення та… існування.

За ці 40 днів кожен, хто став до лав нашої інтернаціональної міжконфесійної та міжрасової армії, впевнився з яким ворогом він має справу, і багато людей в світі не тільки стали на наш бік, але і почали нам активно допомагати.

За цей час ми зробили неможливе — дали відсіч значно сильнішому ворогу, змогли вистояти і почати контрнаступ. Вартість занадто велика, під загрозою втрата півдня, та і сама війна перебуває на стадії перегрупування. Але світ здригнувся, основи безпеки, захисту, принципи моралі, етики, соціальні та індивідуальні аспекти існування, — всі ці речі тепер будуть переглянуті і це все стало можливим саме завдяки і виключно через стійкість та силу Українців.

Проте, це ніяк не вплинуло на те, які сильні удари зазнали і наші людські цінності, і наші соціальни стандарти, умови, а ще, не менш важливо — економіка, обороноздатність, тощо. Це ніяк не вплинуло на те, що люди гинули, гинуть, а проявлені назовні процеси не дають інформацію про тенденцію, яка б свідчіла по зміну намірів, або якісного стану нашого зовнішнього ворога. Він навпаки стає схожим на тупого розлютованого медведя, який наштрикнувся на рогатину, отримав в свою харю жменю дробі та полоснувши своїми кігтями по найслабших, по безахисних, по жінках та дітях, завалився у свої хащі…

Так от, поки їбучій озвірілий людожер на стероїдах не хрюкне предсмертним подихом, а всі його спільники не будуть страчені або покарані довічним ув’зненням, доки всі кінчені силовики, мудаки і військові росії до одного не будуть публічно віддані анафемі, разом із всією системою, яка їх породила, так от, до тих пір жодна душа помершого українця не покине землі, а тисячі діточок і жінок приведуть із собою тисячі й дисятки тисяч замордованих російнами українців, замордованих на протязі багатьох сотень років.