Другий день деталей звірств, і продовження страшної бійні на лінії зіткнення, а також руйнування та фашистське підкорення захопленних та окупованих. Світ шокований. Це найпоширеніше та найпустіше визначення того, що відбулося, оскільки це нічого не означає зараз для того, про що я зазначив у першому реченні. В росії не відбулося нічого, що могло б кардинального вплинути на припинення геноциду. Навпаки.

3 квітня – РІА.новини, офіційний пропагандистский рупор кремля публікує засадчу лякуючу (ціль вочевидь перш за все така) статтю, у якій детально розповідається про наявність геноциду в Україні та необхідність винещення поколінь українців для того, щоб вони перестали думать про фашистські ідеї своєї національної ідентичності та прочі фантазії такого сорту… про цю публікацію: раз, два, три. Ось мої власні скріншоти:

4 квітня – у росдурі, тобто парламенті російської педераші, партія ЛДПР, типу ліберал-демократи, подали “постанову про затвердження “заяви”” про визнання геноциду росіян на донбасі” і, звісно, опублікували текст самої заяви, хоча це навіть не сама заява цієї Думи… тобто ці кінчені гопники навіть тут не в змозі робити своє зло без того, щоб не робити це зі спущеними від наваляного туди лайна штанями…

⚠️ #на_фронті ситуація вкрай складна у Маріуполі, який майже дотисли, але не здається. Бійці тримаються до останнього і навіжені шакали бігають за ними та випалюють цілі квартали, не взмозі утримати стабільний контроль. При цьому, звісно, гасять ракетами.

Основна війна буде виглядати саме як ракетне знищення об’єктів інфраструктури, а після озвученних вище заяв, можуть і з якимись містами почати розправлятися зброєю масового знищення. Бо жертви, подібні тим, які були знайдені у Бучі, були анонсовані міністерством збройних сил російської федерації також у Конотопі, деяких інших районах Сум та ще парі населених пунктів, які звільняє ВСУ сьогодні. Вони анонсували це, звісно, попередивши, що “бендерівці” планують нові провокації та постановочні сцени для дискредитації. При цьому, сцени насилля миттєво підтверджуються, перевіряються незалежними журналістами, а також розслідуються службами найсильніших країн світу, яким Україна звісно дає доступ та можливість впевнетися в тому, що трупи не підкладені, що їх сцена смерті відповідає дійсності, яка полягає у надлюдьскій, просто тваринній жорстокості на особистому рівні, персональному садизмі кожного причатного до війни росіянина.

І, сьогоднішні кроки в росії свідчать про те, що картина та факти того, що відбувається, дійсно на стільки прозаїчна та жахлива: злочинне угрупування під назвою російське суспільство офіційно завершує фазу рашизації, тобто становлення нацистського режиму з яким Україна перебуває у стані відкритої війни… найбільша абсурдність ситації, тим не менш в тому, найбільша її ядерний заряд ненависті викликає той факт, що хвора нацизмом росія замішує свій нацизм на антифашистській риторіці, НЕ ВДАВАЯСЬ НАВІТЬ ДО ДОКАЗІВ шпарить пропаганду і повну брехню, І ВЕСЬ СВІТ ТАКИЙ: ну ок, всі мають право на точки зору… 🙆‍♂️