Я хотів було не писати кожного дня, проте все рівно, спостерігаю та накопичую протягом дня думок, які завтра зміняться новими думками, оскільки події будуть розвиватися тепер стрімко, бурхливо та лише у одному напрямку — остаточної деградації та знищення росії.

Триватиме цей процес до кінця війни або довше, залежить не тільки від нас і більше нас турбує питання збереження життів наших героїв, наших громадян, нашої території, землі, тощо. путін готовий навіть попрощатися із Донбасом та Кримом, але продовжувати страчувати росіян заради втамування інтересів еліти та утримання влади, яке зараз, звісно, Донбасом і Кримом навіть не закінчуються.

Сьогодні, анонсований мною ще вчора наступ, вже офіційно дістався інформаційних стрічок та свідомостей публіцистично активних громадян, а перш за все, звісно, вже розгорнувся та закріпився так би мовити у трендах того, що відбувається: росіяни бомблять, будуть нарощувати бомбління, тиснути на фронті та довкола фронтів.

В Маріуполі на “Азовсталь” окрім бійців “Азову” та інших батальйонів, зійшлося чимало цивільних, які ховалися від бомбардування та нашестя орків, і не могли вийти зеленими коридорами, яких не існувало. Всих інших громадян у більшості районів взяли у окупацію і почали травити шантажем у вигляді поставки тих благ цивілізації, які росія тільки що у маріупольців відібрала… по каналах пропаганди це подається як благо оскільки використовується поняття “визволення”, хотя те, що це визволення від грошей, краси міста, можливостей економіки, свободи, прав, вибору життя у незалежній та вільній країні Україна на землі Маріуполя, — ось яке це “визволення”, але місцеві жителі мають цим всим користуватися, брати що можна як доводиться і захищати своїх жінок і чоловіків, яких тепер будуть поголовно фільтрувати, забирати у Донецьк та Луганськ для демонстрації їх у вигляді “полонених ВСУ”, яких вже наловили декілька сотень, а також, нажаль, для відправки у загонах на деякі з силових операцій росії…

Фейки росії теж перейшли у наступ, вони заперечують наявність цивільних на “Азовсталі”, та бомблять їх, відкривають якісь лабораторії з розробки вірусів проти генетичних росіян, а також самі розсилають комп’ютерні віруси… основні фейки я тепер теж буду трішки фіксувати, оскільки їх розвінчання — це питання часу, а інформація про злочини, про жахливі жорстокі кроки які роблять росіяни у цій війні, — лишиться, і буде працювати каталізатором процесів по страті всих винних, по знищенню всих пречетних і повній відплаті кожної копійки, яку втратили українці.

Боже, бережи ЗСУ, Україну та всих українців. Борімося браття, побереду рішучий бій і багато важкої роботи. Тепер до 9-го травня, щонайменше, буде важко знову не ділитися тим, що накопичується, хоча більше накопичується втоми від безлічі роботи, яка тепер в сумі затівається та ведеться довкола мене та мною. Це ще мілкі води, прямо по силам, проте це дуже стрімкі та широкі потоки, які я викладав немов камінням русло, — довгі роки. А пріоритет все ж не я, та моє, а перемога України зараз якумога найменшими втратами та з кращими позиціями на кінець… етапу. І вірю, що він почне саме той етап нашого розвитку, який ми всі чекали ці 55 днів, і який наближали як могли. Навіть, якщо цей етап нам ніхто не назове, кожен може знайти шляхи і можливості перемагати, допомагати перемагати ЗСУ, рідним, близьким, друзям та оточуючим. Бережи і особисто Вас ваші Боги, шановний читаче, якщо ти тут був 🙂