Побачивши фільм з такою назвою, я, звісно, не міг не дослідити його, тим більше, що в головній ролі грає голограма Бреда Піта, яка показує, як ти в 37 виглядаєш гірше.

Коротше, це типова зомбі-апокаліпсис трилер, я в таких, як і фільмах жахів, не експерт, тому це буде не рецензія, а нотатки кінолюбителя. Назовімо так.

І те, що мене зацікавило у цій картині перше, скоріше за все і найбільш помітна особливість: автори спробували показати глобальні процеси подібного катаклізму та раціональні рішення героя, який не боїться і вирішує проблему як сучасна розумна людина.

Хто не рухається, той не виживає.

Сама постановка стрічки, виглядає трішки, як я називаю ходульною, тобто сконструйованою по законам драматичного сюжету, але без належної краси у розвитку цього самого сюжету. Хоча він на стільки стрімкий та мілкий, що не встигаєш від цього страждати. Тим більше, що більшість сцен із зомбі масові та дуже динамічні.

Хоча CGI явно бюджетного рівня, зроблено на мінімальному рівні, хоча сама масовка на загальних планах, коли передається рух натовпу, виглядає ефектно.

Актори особливо не напружуються, бо їх персонажі в цілому виконують свою роботу і проживають свої життя, тому і на обличчях нічого додаткового, окрім участі у ситуації, і не передається, хоча дружина головного героя запам’ятовується як раз своєю бездоганністю та правдивістю у цій ролі.

Рік випуску фільма: 2013 🙂