Сьогодні в ТВІ один цікавий автор відповів мені стосовно моєї тези із яскраво вираженим позитивним посилом: я б теж так сприймав би, сидячі на героїні.

Я посміявся і пішов далі, віддаючи необхідне істинності даного припущення. Проте, тільки зараз я усвідомив, що саме є для мене таким героїном к повсякденності, завдяки якому я сприймаю багато питань не те щоб прямо позитивно, я бачу це як конструктивно, — так, як це можна використати на користь та красу.

Я вдягаю свої рожеві окуляри буквально кожного дня, налаштовуючись на те, що все буде добре, а я все зможу. Потім я прикладаю всих зусиль щоб змогти, шукаю шляхи, відступаю і знову йду в атаку.

Все #просто.

Бачення і сприйняття своєї цілі, усвідомлення своїх мотивацій та спостереження за їх розвитком, дозволяють мені рухатися у максимально конструктивному та продуктивному напрямках.

Шлях знаходження впевненості у собі, своїх цілях, бажаннях та мріях дозволяє довіряти собі з часом, у ході розвитку цієї впевненості, реалізації бажань та досягнення мрій.

Бо найцікавіше починається тоді, коли те, що ти вигадав нинішньою свідомістю — стає реальністю. Коли мета, намічена десь у твоїх папірцях та фантазії, вже біля твоїх ніг. Тоді видно далі, і відчутно тоді інакше.

Я перевіряв.

Тому, я сумлінно відточую моделі, відпрацьовую алгоритми і таке моє першобутне життя. Умови існування дикі і тупі, а статус у мене — панський. І одне до іншого тягнеться і поступово сходиться. Я просто не даю собі ставати диким і тупим, то й умови гуманізуються, та покращують комфорт. Проте вузька ланка, всеодно, до цих пір — я.

Мені тепер це помітно, відчутно, і що з цим робити я вже знаю. Якщо вдастся, то будуть сили в зафіксувати для себе — як саме. Бо писати ручками мені подобається, але потім все-рівно для побудови соціального змісту довкола моїх думок, доведеться оцифровувати.

І ось цікаво, що останнє усвідомлення миттєво змінило суть моїх публікацій та зміст у обох розділах сайту, тобто у публічному щоденнику і АНТИБЛОЗІ. Експериментатори з власним життям WANTED

P.S. На фотці один із цінних продуктів який забезпечує мене потрібними хімічними сполуками. Особливо взимку. Це лише один із небагатьох (але їх безкінечність) елементів, які формують систему буття у якій бачиш значно більше конструктиву ніж деструктиву. Хоча ж всяке бува, але принцип і основна лінія в цьому. Інакше не цікаво 😉