Другий день моєї публіцистичної стоденки вийшов трішки краще з точки зору публіцистики, але значно гірше з точки зору самоорганізації і продуктивного розподілення часу. Мені все ще не вдалося створити план. Не кажучі, про написання публікацій наперед. Проте, я прощупав механізми автоматизації публікацій і вже сьогодні в “самопануванні” не відволікався на публікацію в цільовий момент.

Звісно, я не збираюсь з цим всим їбатися вручну і вже давно вивчав та досліджував інструменти для цього. Так, я пробував і не писати-публікувати, просто — поки тупік, до мовчання треба дорости. Окрім того, комунікації дають мені буже багато потрібного і цінного, що після початку війни отримало і зворотній бік медалі — чим більше каналів та аудиторій доступно мені, — тим більше користі я можу приносити.

Ключовий момент — налаштування системи і я підступався до цього різними методами і в цілому давно знаю місце і призначення кожного медіа в моєму маленькому видавничому будинку мені Мене… питання було лише в насназі.

Її мені надала успішна стоденка з розтяжки, яку я вчора виконавце був короткий зміст попередніх серій, а тепер до мого дня 🙂

💼 Регулярна публіцистика з’їла всю мою увагу, а мій невеличкий торговий бізнес (фарби), тим часом потребує системи маркетингу. Товар є, знання як продати є, а енергії на побудову торгівлі — немає. Вона все ще частково йде на добучк жратви, тобто на підтримку фінансових обертів на виживальному рівні (+епізодичні донати).

🏃 У фізичному розвитку у мене повністю став велосипед, і холод та інші активності не давали можливості плавати, проте дуже активна розтяжка, пробіжки і навантаження верхньої частини тіла створили умови майже постійної крепатури, яка, насправді, трішки відволікає від того, що хотілося б тренувати. Тому, я постійно шукаю можливості розширення, покращення та поглиблення фізухи. Армійські нормативні оцінки поки що виявляються недосяжні, бо потребують значно інтенсивнішого харчування.

📚 Дохуішища книжок, роздумів і цікавих джерел інформації на самі цікаві теми постійно насичують мене купою натхнення, тобто енергіями прагнень та бажань. Про все це я скоріше всього буду розповідати та популяризувати у своєму каналі “самопанування“, а найбільш важливі описи, звісно, розміщуватиму й на сайт.