🍂 Осінь ввійшла в ту фазу, коли дерева вже оголені, проте земля й вода не замерзли і простір повністю належить вітру і опадам. Цього року, мені здається, була сама барвиста та довга осінь за весь мій період життя на Трипіллі. А, оскільки вдивлятися та заглиблюватися у природу лісу я зміг в своєму житті тільки з цього періоду, то я можу сміливо вважати цю осінь, можливо, самою яскравою за моє нинішнє життя. Дуже дякую.

🖥 Сьогоднішній день був вже третім дньом моєї повноцінної трудової волі, а це, як я вже казав, для мене дуже багато значить. І, як результат, вже за три дні багато дало, хоча на сьогоднішній день самі результати скінчилися і я вже лиш тримам форму.

А форма функціонування за ком’ютером, онлайн, віддаленно, або як ще можна сказати — на жопі, полягає у дисципліні, а також певних механізмах та способах організувати цю працю.

У мене є великий досвід роботи в такому форматі, підприємництва та різної активності онлайн, а також поразок та помилок на всих цих напрямках. Окрім того, на данний момент, на відміну від минулого року, коли я теж все ще був вільний, у мене є функціонуюче господарство, а також два інших бізнес-процеси, перший з яких “генераторна контенту“.

Все це вже працює, тому мені потрібно перевести ці процеси на функціонування по новим стандартам. Все це вимагає ресурсів, недостача яких приводить до ентропії в тих чи інших вузлах.

☝️ Зтягую.