Опа-опа, моя стоденка народила формат нерегулярних щоденних звітів мого відлюдницького життя на природі, яке віднині протікає в основному і постійно тут, за виключенням мандрів які я теж обожнюю і дуже люблю висвітлювати.

💔 Сьогодні був один із тих чарівних загадкових і магічних днів протягом яких майже немає повітряних тривог і страшних звісток. Хоча смертей найкращих людей сьогодні не було менше… #на_фронті. Честь їм і вічна слава. Підтримую, дякую, та вірю в ЗСУ!

💻 Я присвятив цей дарований чудом день другому повноцінному кроку вгвинчування в роботу за компьютером та заробіток онлайн і віртуальну організацію роботи. Дуже за цим сумував і підходжу до процесу абсолютно інакше.

Цікаво, що багато чого я вже намагалася реалізовувати протягом роботи одночасно в оффлайні, але трішки інакше і геть з іншим результатом. Перш за все я дуже швидко додумався до купи дуже цінних і реально необхідних та досяжних мені рішень. Окрім того не відчуваю ні до яких зі своїх прийомів спротиву, а слабості і відхилення від бажаного для розуму маршруту і поведінки, не справляють такого тиску і напруження, як раніше… далі подивлюся, бо графік сну як мінімум обидва дні порушено і сьогодні я вже був більш втомлений ніж міг би 😈