Сьогодні Інстаграм не просто захотів отримати мій номер телефону (який у нього і так є), а зробив це вельми некоректним шляхом: заблокувавши акаунт моєї пасіки. Там не було в останній час ніякої активності, всього сотня підписників, але — дуже важливі для мене фотки. А по суті… я не розділяю такого грубого і нецивілізованого підходу. Я вбачаю такий підхід у багатьох процесах корпорації Цукерберга META, а тому не мав для себе іншого виходу як миттєво відмовитися від наповнення цієї мережі своєю відбірною і старанною творчістю, попри всі перепони, які чинять власними мережі, постійно ускладнюючи (тобто підіймаючи ціну), — процесу виходу на аудиторію. Тому, тепер мої щоденні фотки і всі думки, нарешті, тут:

☝️ Я хочу окремо акцентувати увагу на тому, що я діяв емоційно, проте, не відвернувся від Інсти через образу гордині великого творця. Я свідомо відмовляюсь від того, щоб миритися і допускати я своє життя ці складнощі та емоції. Ті люди, які дивилися фотографії, доступні мені і так, а мої фотографії продовжують бути доступні тут. Коли вони будут вдаватися краще, то Інста й інші канали комунікацій будуть прикладним інструментом і я власноруч торкатися цього обмеженого бюрократичного і диктаторського лайна, — не буду.

✍️ Про цей день можу сказати, що він був екстра-милею, яку я пробіг достойно і ше краще ніж свої попередні екстра-милі всюди де я біжу 🙂