Мені безмежно подобається вести публічний блоггінг, оскільки мені самому не треба нічого додаткового робити для того, щоб самому пригадати якісь осмислені або пережиті та різноманітно проілюстровані кроки мого насиченного буття.

Іноді бувають самі такі дні, коли до кінця необхідно подивитися знімки, щоб можна було пригадати все, що відбувалося і пережито. Для максимально широкого переживання я не тримаю того що мені зустрічається і розкладую по полицям все так, щоб рухатися протягом дня з мінімальними напрягами.

Я лише на початку багатьох практик та навичок, тому, як результат, і ненапряжність буття та нарощування справ та оберту не завжди дається мені без напрягів.

Ненапряжно не означає легко. Може бути важко і ненапряжно, буть то м’язовими, інтелектуальними, творчими чи комбінованими зусиллями.

Стрес, який перекидає воду через борти, треба вичерпувати і тут я взагалі аматор, оскільки мені досталося під керування вже доволи потаскане тіло з купою обмежень та зовнішніх дефіцитних матеріальних ресурсів. Розбираючись з обмеженнями, задовільняю дефіцит, але постійно доводиться підвищувати ставки або тримати інший темп і це постійно кидає новий виклик та нові завдання з адаптації та пошуків рішень.

І це в житті — найахуєнніше.

Ніколи не сумно і завжди є перспектива у обраному напрямку.

Проте, інтенсивність переживань і відчуття приходить з ціною і окрім всього іншого, — це витіснення новим старого. Проте, обдумаючи та зберігаючи головне і найцікавіше, я і примножую нехитрим шляхом свої життєві переживання, глибину досвіду та додаткові вигоди від любові моєї свідомості до обдумування, аналізу і формулювання.

Current Song: Zazim Beyhad (We Move Together) (feat. May Sfadia) Infected MushroomIM25 • 2022